Yorgan - Battaniye Yıkama

Yorgan - Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama uygulamaları, profesyonel bir süreci içerir. Silikon, elyaf ve kaz tüyü yorganlar endüstriyel profesyonel makinalarımızca özel programda 40°’de yıkanmaktadır. Kaz tüyü yorganlar kurutma makinalarında kurutma işleminden geçmektedir. Kurutma işlemi 60°’de tambur tam olarak doldurulmadan kurutulmaya dikkat edilmektedir. Küf ve bakteri oluşumuna engel olacak şekilde tam kurutma işleminden geçmektedir. Böylelikle %100 hijyenik bir yorgan yıkama işlemi yapılmış olmaktadır.Yorgan yıkama işlemlerimizde yorganlarınız, başkalarının yorganları ile karışmadan kişiye özel olarak yıkanmaktadır.

İstanbul Yorgan Yıkama Servisi

Yeni bir nevresim takımı almaktan daha iyi bir şey yoktur; ama yorganınızın eşit derecede temiz olduğunu bilmek güzel olmaz mıydı? Yorgan yıkama işlemi zahmet gerektiren bir iştir. Günboyu temizlik, alışveriş vs. ile uğraşırken günün yorgunluğunu atmak için gece yatağınıza uzandığınızda yorganlarınızın temiz olmadığını hissetmek ne kadar kötü bir duygudur değil mi?

Uzmanlar artık yorganınızın ve yastıklarınızın en az altı ayda bir temizlenmesini tavsiye ediyor. Aslında, bilim adamları tipik bir yorganın geride bıraktıkları bakteri ve mantarlar ile birlikte 20.000’e kadar canlı ev tozu akarı içerdiğini buldular.

Fabrikamız yorgan yıkama uygulamalarını öyle titiz gerçekleştirir ki, geride zararlı alerjenlerden ve kirden eser kalmaz. Çeyrek asırlık deneyimimiz ve AR PAK Halı Yıkama garantisi ile üstün bir temizlik deneyimi sunuyoruz. Yaklaşık 200 lokasyonda bugüne kadar on binlerce yorgan, yastık ve battaniye temizliği gerçekleştirdik. Yorgan yıkama işlemlerimizde VEGAN deterjanlar tercih ediyoruz. 100% doğal ve hijyenik bir temizliği garanti ediyoruz.

AR PAKHalı Yıkama, uzman yorgan yıkama, yüksek verimli sterilizasyon ve alerjenlerin giderilmesini sağlar ve yorganınızı taze ve hijyenik olarak temiz tutar.

Yorganınız, hacimli eşyaların taşınması ve saklanması için ideal olan kompakt ambalajında size iade edilecek ve kullanmaya hazır olana kadar yorganınızı temiz ve taze tutacaktır.

Ve unutmayın, uzman ekiplerimiz aynı zamanda yastıklarınıza, uyku tulumlarınıza, şiltelerinize, yorganlarınıza ve nevresimlerinize de bakabilir.

Yorgan Battaniye Yıkama

Firmamız evinizde bulunan (yıkanabilir kumaş bazlı) tüm eşyalarınız için yıkama hizmeti vermektedir. Bunlardan biriside battaniye yıkama hizmetidir. Uzmanlar battaniyelerin en az 3 ayda bir yıkanması konusunda uyarılarda bulunuyorlar. Battaniyeler yapıları gereği toz ve bakterileri bünyelerinde barındırmaya müsait eşyalardır. Ev ortamında elde yıkanan battaniyeler, kesin olarak tam bir temizleme işleminden geçemezler. Ev tipi çamaşır makinalarında da yıkanmaları ağırlıklarından dolayı pek mümkün değildir.

Firmamız battaniye yıkama hizmetlerini endüstriyel makinalarında 40°’de gerçekleştirmektedir. 60°’lik kurutma sistemimizde nem bırakmadan %100 hijyenik olarak battaniye yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.


Paylaş:

Arpak Halı Yıkama

Arpak Halı Yıkama Fabrikası

  Kurumsal
  Hizmetler
  İletişim
  Arpak Halı Yıkama

75. Yıl Mah, Millet Cad. 1341 Sk. No:50

0533 401 68 58
info@arpakhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.