Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

STOR PERDE YIKAMA

Stor perde yıkama hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimiz, servisimizi tanıdıklarına da tavsiye ediyor. Stor perdeler son yıllarda hanımların başlıca tercihlerinden biridir. Lüks görünümü, ergonomik yapısı ve kullanım kolaylığı ile evinizin yegane eşyalarından biri stor perdeler. Hanımların daha satın alma aşamasında ilk merak ettiği konulardan birisi, temizliğinin nasıl yapıldığıdır.

Stor perde yıkama işlemleri dikkat gerektiren ve hassas uygulamalardan oluşmaktadır. Yıkama işlemi mutlaka profesyonel yetkin kişilerce yapılmalı, bu sayede oluşabilecek deformasyonlar ve istenmeyen durumlarla karşılaşılmaz. Stor perdeler yapıları gereği toz ve kirlere çok çabuk maruz kalarak kısa sürede bakterilerin yuvası haline gelebilir. Uzmanlar stor perde yıkama işlemlerinin en geç 6 ayda bir yapılması konusunda uyarıyor.

Evinizde yapacağınız basit temizlik uygulamaları derinlemesine bir temizlik sağlamaz, geçici olarak yapılan bir temizlik daha çok bakteri üremesine neden olabilir. Servisimizde kullandığımız deterjanlar TSE onaylı, doğal ürünlerden oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz stor perdelerinizi büyük bir titizlikle yıkamaktadır. Elemanlarımız eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. 100% müşteri memnuniyeti politikamızla stor perde yıkama uygulamalarında İstanbul’un en iddialı firmalarından birisiyiz. Tüm yıkama işlemlerimiz kişiye özel olarak, Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda yapılmaktadır.

Paylaş:

Arpak Halı Yıkama

Arpak Halı Yıkama Fabrikası

  Kurumsal
  Hizmetler
  İletişim
  Arpak Halı Yıkama

75. Yıl Mah, Millet Cad. 1341 Sk. No:50

0533 401 68 58
info@arpakhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.