Koltuk Yıkama

Güleryüzlü, işinde profesyonel ekiplerimiz, her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halılarınızı kişiye özel yerinde yıkıyoruz. Leke çeşitlerine göre özel deterjanlar sayesinde, sanayi tipi makinalarımızca köpüklü, leke çıkarma işlemlerini vakumlama yöntemiyle yapıyoruz. Tüm uygulamaları sizde birebir görerek uygulamayı canlı olarak izliyorsunuz.

Kullandığımız deterjanlar Avrupa standartlarında ve piyasanın en kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Bu deterjanlar sayesinde kumaş diplerine yerleşen kir ve lekeler kumaş dibinden yumuşatılarak, vakumlama sistemi ile kumaştan temizlenir. Bu sayede derinlemesine bir koltuk yıkama işlemi yapılmış demektir.

  • İsteğinize bağlı olarak en az 2 kişiden oluşan, profesyonel bir ekibimiz geliyor.

  • Müşteri hizmetlerimize ulaştığınızda size en uygun randevu saatini birlikte belirleyip buna göre adresinize geliyoruz.

  • Yıkama işlemi leke türü, yayılma oranı ve işlem gördüyse buna göre ortalama 30 ila 60 dakika sürmektedir. Bazı inatçı leke türleri bu süreyi bir miktar daha artırabilir.

  • Mobilyalarınız kuruması ortam şartları ve havalandırma durumuna göre 3 ila 6 saat arasında değişmektedir.


Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Arayın gelelim, mobilyalarınızı mükemmel bir temizlik uygulamasından geçirelim. Eviniz ferah, içiniz rahat olsun!

Paylaş:

Arpak Halı Yıkama

Arpak Halı Yıkama Fabrikası

  Kurumsal
  Hizmetler
  İletişim
  Arpak Halı Yıkama

75. Yıl Mah, Millet Cad. 1341 Sk. No:50

0533 401 68 58
info@arpakhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.