Bakırköy Halı Yıkama

  14.01.2020   Paylaş:

Bakırköy Halı Yıkama

Bütçenizi zorlamadan en iyi kalitede hijyenle size en iyi halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Bütçenizi ve sağlığınızı korumak bizim vazifemiz. Halı yıkama adına doğru bildiklerinizin sizi ne kadar yanılttığını halılarınız yıkanıp evinize veya iş yerinize teslim edildikten sonra fark edeceksiniz.

Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmektedir. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur.

AR PAK Bakırköy Halı Yıkama

Halılarınız size geldiğinde daha kullanışlı ve daha hijyenik bir hal almış olarak dönecektir. Size temizlikte kolaylık sağlamak bütçenize en iyi ve doğru şekilde yardımcı olmak adına halı yıkamada en iyi hizmetle yanınızdayız.

İçeride bulunan bakteriler, mikroplar, kirler aslında halılarınızın içindedirler.  AR PAK Bakırköy halı yıkama güvencesiyle yıkanan halılarınız özenle temizlenir ve size tertemiz olarak sunulur.Halı yıkama ve kurutma işlemini yaz kış yüzde yüz temiz, kuru ve hijyenik olarak tamamlayarak sizlere teslim eder. Bakırköy ilçesinin en iyi, en ucuz, en temiz halı yıkayan, firması olarak ün kazanan firmamız ücretsiz servis ağı ve uzman personelleriyle hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Halı Yıkama İşlemi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediği zaman hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir.  Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığı zaman birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir.Biz halılarınızı son teknoloji makinelerimiz ile hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Halılarınızı Kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketleyerek teslim alıyoruz.

Neden AR PAK Halı Yıkama?

Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır.

Bu zamana kadar halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmetleri vermiş olduğumuz müşterilerimiz, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini değerlendirme açısından en büyük referansımız olmuştur.

Arpak Halı Yıkama

Arpak Halı Yıkama Fabrikası

  Kurumsal
  Hizmetler
  İletişim
  Arpak Halı Yıkama

75. Yıl Mah, Millet Cad. 1341 Sk. No:50

0533 401 68 58
info@arpakhaliyikama.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.